Zkušenosti uživatelů

Vaše zpráva mě velice potěšila

Dobrý den, Vaše zpráva mě velice potěšila a bylo by velmi dobré ,aby lidičky,kteří mají stejný problém věděli,že existují přípravky, které opravdu pomůžou. Přípravky objednávám pro mého tatínka,který má lupenky po celém těle. Opravdu po celém těle. Byl až kolikrát z toho tak otrávený,svědí to, velké zarudlé fleky no prostě strašné. V létě nechtěl chodit ani v kraťasích jak se cítil nepříjemně. Tyto přípravku používá pravidelně a cítí se moc dobře. Fleky mu téměř vymizeli některé úplně zmizeli .Člověk ,který ho nezná by sotva řekl,že má lupenku. Opravdu ten rozdíl je obrovský. A hlavně vidím,že psychyka mého taťky je absolutně v pohodě.Vřele všem ,kdo zápasí s touto dědičnou chorobou doporučuji. Opravdu to pomůže. Přeji krásný den a dobrého pocitu.

D.B.

DR MICHAELS jsou to jediné produkty, které mi pomohly

Dobrý den, Vaše výrobky používám už šest let a jsou to jediné produkty, které mi pomohly. Lupenkou trpím od mládí (mám ložiska po celém těle) a je mi přes padesát let, vyzkoušela jsem tedy různou léčbu, nejvíce mi vždy pomáhal pobyt u moře, ale to jen na krátkou dobu a pak se zase nemoc zhoršila. V posledních šesti letech, kdy používám Vaše výrobky, jsem ve velmi dobrém tělesném i psychickém stavu a jsem takto velmi spokojená.

AO, Pelhřimov

Podpora pojišťovny by mi velmi pomohla

"Bylo by dobré, pokud by pojišťovna přispívala na tyto přípravky, protože nejsou zrovna nejlacinější. Já jsem invalidní důchodkyně (47 let), lupénkou trpím od svých 10 let a samozřejmě z mého ne moc vysokého důchodu je koupě všech prostředků znát."

Jana Hráská

Nadšení z účinků

"Po marné snaze lupénku nějak léčit a po dlouhém finančním váhání jsem sadu přípravků Dr Michaels za skoro 1/3 mého skromného důchodu zakoupil. Byl jsem nadšen jeho výsledky a účinky."

Luboš Polák

Příspěvek pojišťovny na lék Dr Michaels

"Přeji si, aby byl účinný lék Dr Michaels na lupénku hrazen pojišťovnou. S problémy spojenými s touto nemocí se potýkám již 38 let. Přispívám celý život na zdravotní pojištění slušnou částkou a patřím mezi ty, kteří z ní jinak čerpají velmi málo. A právě toto onemocnění vyžaduje tolik nákladné péče. Přeji to všem, kteří trpí touto nemocí." .

Marie H., Praha 3

Nechci, aby můj syn stále užíval kortikoidy

"Můj syn trpí lupénkou už od dětství. Nyní jsou Dr Michaels jediné přípravky, které mu na lupénku zabírají. Protože si denně maže téměř celé tělo, léčba je velmi drahá, proto by nám velmi pomohlo, kdyby na přípravky Dr Michaels přispívala pojišťovna."

Věra Bendová, Nivy

Dr Michaels si zaslúži podporu zdravotných poisťovní

"Konečne výrobok proti psoriáze, ktorý si plne zaslúži byť dotovaný zdravotnými poisťovňami."

Štefan Jankovič, Praha

Dr Michaels nepomáhá jen na lupénku

"Jsem matka tříleté holčičky s ichtyózou, která má postižené skoro celé tělo. Přípravky Dr Michaels zlepšují stav její kůže. Používáme je ovšem jen na určité části těla, protože jsou velmi drahé. My navíc neděláme v jejich užívání přestávky, jako je tomu u pacientů s lupénkou. Dopad toho, že na ně nepřispívá zdravotní pojišťovna, je tedy pro nás ještě citelnější."

Jiřina Hrbáčová, Ostrava-Poruba

Jeden z mála účinných výrobků na lupénku

"Jedná se o vynikající výrobek, který mi jako jeden z mála pomohl na mé problémy s lupénkou."

Tomáš Drazdík, Příbram

Dr Michaels funguje

"Dr Michaels má výsledky v léčbě lupénky, což žádný jiný lék zatím nemá."

Václav Vašák, Praha 8

Proč vyhazovat peníze za jinou léčbu?

"Dr Michaels je jediný přípravek, který mi za 47 let léčby pomohl, tak proč vyhazovat peníze za jinou léčbu? Finančně to přijde nastejno s jinými přípravky, rozdíl je v tom, že Dr Michaels jako jediný přináší i výborné výsledky."

Anna Kopecká, Hustopeče nad Bečvou

Nečekaná spokojenost s výsledky léčby

"Upřímně, moc jsme tomu nevěřili, ale člověk nic neztratí. Přípravky Dr Michaels jsme použili letos poprvé, všechny tři dohromady. Náš člen rodiny má ale lupénku v takovém rozsahu, že mu to na dlouho nevydrželo. Nicméně s výsledky léčby byl spokojený, bohužel ale nemáme tolik finančním prostředků, abychom mu často dopřávali tyto přípravky."

Erika Kouřímská

Před Dr Michaels smekám klobouk

"Musím přiznat, že tak velkou úspěšnost Vašich léků jsem nečekal. Po 20 letech konečně první lék, který zabírá, a má lupénka mizí."

Jiří Bastl

Ojedinelá pomoc na lupienku

"Mám dosť zlú formu psoriázy a toto je jedna z mála vecí, ktorá mi pomohla, teda vlastne jedna z dvoch."

Martina Kubinová

Přípravky Dr Michaels musím všem vřele doporučit

"Vzhledem k předchozím nákladům neúspěšné dlouholeté léčby (různé masti, krémy, šampony, lázně apod.) a radikálnímu zlepšení lupénky po léčbě přípravky Dr Michaels vřele doporučuji tyto přípravky zařadit do běžných léčebných metod."

Karel Elis, Kadaň

Jsem nadšená!

"Jsou to skutečně zázračné přípravky – fungují. Jsem jimi naprosto nadšena. Je to poprvé, co mi něco opravdu pomohlo! Trpím chronickou lupénkou a běžná farmaka nepomáhala, spíš naopak. Toto je poprvé, co jsem uvěřila, co se píše na Vašich stránkách, a můžu jen potvrdit, že tyto přípravky skutečně fungují."

Miloslava Šindrbálová, Brno

Za přípravky Dr Michaels jsme vděční

"Tento lék na lupénku si dcera nemůže vynachválit."

Norma Houdková, Liberec

Zázrak

"Po čtyřech týdnech používání jsem zcela čistá, v roce 2008 jsem dvakrát podstoupila klimatickou léčbu v Řecku, ale bez velkého úspěchu. Výrobek Dr Michaels je zázrak."

Alena Marešová, Holýšov

Nedůvěra v drahé "zázračné" přípravky a Ježíškovo překvapení

"I já jsem byl nedůvěřivý, je to dáno nesolidností spousty firem u nás a neúčinností přípravků, které jsou mnohdy velmi drahé. Zdaleka nejsem jediný, kdo trpí lupénkou a zdaleka nejsem jediný, kdo hledá, pročítá debaty, co komu jak pomohlo a zabralo, kam s lupénkou jezdí a taky kolik se dá za vše zaplatit. Přípravky Dr Michaels nejsou jediné, které jsem zkusil. Už jsem měl chytrou houbu BioDelta (bez účinku), dehtové i konopné masti (promastí a to je vše) a taky různá léčiva (převážně kortikoidy) od kožní lékařky. Ty pomůžou, ale to neužívám. Dr Michaels mi přinesl Ježíšek a používám je od začátku tohoto roku jednou denně. Zasaženo lupénkou mám asi 35 % pokožky, převážně ve větších ložiscích. Některá ložiska mám lupénkou ohraničena a středy se hezky čistí a hojí, některá se nechtějí vzdát. Po sedmi dnech se velice zlepšilo olupování a napětí v postižených místech – a to opravdu moc. I když mam přípravky od Ježíška, tak poprvé nelituji vynaložených financí."

Jiří Landfeld

Velmi rychlé zlepšení

"Potvrzuji velmi dobrou zkušenost s přípravky Dr Michaels. Do přípravků jsem investovala několik tisíc a zlepšení bylo velmi rychlé. Také jsem se připojila k podpoře pojišťoven na úhradu tohoto přípravku. Pacienti si to právem zaslouží."

Svatoslava Závodná

Léčebná kúra na lupénku se vyplatila

"Po osmitýdenní léčebné kúře jsem absolutně bez příznaků! Ten pocit zdravých vlasů je prostě krásný. Pochopí to jen ten, kdo si podobnou nemocí a s ni spojenými nepříjemnostmi prošel. Poctivě jsem mazala a umývala hlavu dle návodu každý den a (i když kúra je dost finančně náročná!) vyplatilo se – alespoň prozatím! Faktem je, že jsem 26. června 2006 odjížděla na 11 dnů na dovolenou k moři a hodně si namáčela hlavu ve slané vodě (což na lupénku velmi pomáhá) a myslím, že i to udělalo pokožce dobře. Každopádně kúra Dr Michaels mi pomohla a doufám teď jen v co nejdelší trvání čisté pokožky. Zásoby masti a gelu doma mám, takže v případě, že se objeví sebemenší ložisko, ihned začnu nanovo, než se to zase rozjede do celé hlavy."

L. P.

Používám přípravky druhý měsíc a lupénka je na ústupu

"Mnoho pozdravů z Pekla, zasílá Vám oddaný pacient. Vážení, nejprve Vám chci poděkovat za dárek – tělový olej, vše došlo v pořádku. S lupénkou se trápím zhruba 32 let. Ve 20 letech jsem si ji nastartoval patrně tím, že jsem užíval přípravky Herbalive (nebo jak se to píše), před tím jsem nikdy žádné příznaky neměl. Začalo to na levé noze na holeni, potom kolena, lokty, ve kštici atd. Jediná krátkodobá pomoc – moře, slunce a hlavně vyhnout se stresům. Žádné dostupné medikamenty nepomohly, ani dvouletá vegetariánská strava s abstinencí, prostě nic. Pouze přípravek Belosalic pomáhá ve kštici, ale ten obsahuje kortikoidy. O přípravcích Dr Michaels jsem se dozvěděl na internetu v diskusní stránce pro pacienty postižené psoriázou. Rozhodl jsem se to vyzkoušet a zakoupil v lékárně v Rychnově nad Kněžnou celou sadu léčebných přípravků Dr Michaels. Používám přípravky druhý měsíc a zatím mám zcela vyléčené paže a na nohou je to podstatně lepší a na ústupu. Zůstává jen červený flek na levé noze, kde se nemoc poprvé projevila. Kolena jsou také téměř vyléčená a musím Vám sdělit, že jsem začal věřit v úplné vyléčení. Nebudu používat výrazy jako je například zázrak, neuvěřitelné apod., které se dnes tak četně používají v reklamní masáži, můžu pouze poděkovat a s čistým svědomím doporučit všem, kdo si s lupénkou užívají své, aby to vyzkoušeli."

Jaroslav Buňata, Peklo

Nejúčinnější přípravek

"Z našich minulých zkušeností s lupénkou u tří členů naší rodiny se jedná o nejúčinnější přípravek."

Jiří Hasler, Chyše

S přípravky Dr Michaels již 4 roky bez potíží

"Po třiceti letech léčení a neléčení odborným lékařem s výsledkem nula jsem použil přípravky Dr Michaels a jsem již 4 roky bez potíží. Tyto přípravky všem vřele doporučuji a přeji si, aby je pojišťovny zařadily do placených léčiv. Hodně by tím ušetřila na ostatních léčivech na lupénku, které již nebudou po vyzkoušení přípravku Dr Michaels potřeba. Přípravky Dr Michaels jsou zázrak a ten, komu lupénka otravuje život, by je měl vyzkoušet!"

Jiří Sedlák, Blansko

Dr Michaels – jediná účinná léčba

"Přípravky Dr Michaels používám téměř tři roky, a doposud je to pro mě jediná účinná léčba. Přípravky, které mi předepsal lékař a na které v současnosti přispívá pojišťovna, stav mé nemoci pouze zhoršují. Konečně výrobek, který opravdu pomáhá proti lupénce. Mám lupénku 30 let a teprve tento výrobek mi pomohl, je to zázrak. Měli by to hradit celé – tisícům lidí by tím pomohli."

Lenka Cmuntová, Děčín

Kéž by tento přípravek hradila pojišťovna!

"Přeji si, aby na lupénku – mé životní problémy trvající 38 let, byl další možný lék hrazen pojišťovnou. Přispívám celý život na zdravotní pojištění slušnou částkou a patřím mezi ty, kteří málo čerpají, a právě toto onemocnění vyžaduje tolik nákladné péče. Přeji to všem, kteří se potýkají s touto nemocí."

Marie Holečková, Praha 3

Byla bych ráda, kdyby pojišťovny přispívaly na přírodní preparáty

"Jsem matkou 19letého syna, který trpí úpornou lupénkou. Nechci, aby od nynějška používal pouze kortikoidy, proto bych byla ráda, kdyby pojišťovny přispívaly na přírodní preparáty."

Iva Kubíčková, Mlázovice

Sada Dr Michaels pro mne spadla z nebe

"Jsem dlouholetou pacientkou dermatologů, mám lupénku. Znám a prozkoušela jsem veškeré formy léčby – všechny pomáhaly jen částečně a hlavně dočasně. Sada Dr Michaels pro mne spadla z nebe, po 3 měsících byla moje kůže čistá, a to trvale. U případných jednotlivých nových malých ložisek pomůže použití sady jeden týden a ložisko zmizí. Pro většinu pacientů velký zázrak."

Marie Lienau, Praha 2

Přípravky Dr Michaels jsou velmi účinné

"Přípravky řady Dr Michaels jsou na mou formu lupénky (psoriasa vulgaris) velmi účinné a při jejich užívání jsem nezaznamenala žádné vedlejší účinky."

Věra Malá, Litoměřice

Trojkombinace přípravků Dr Michaels

"Trojkombinaci přípravků Dr Michaels jsem 2x vyzkoušel a jsem s nimi 100 % spokojený. Velmi brzy mi pomohly a lupénka zmizela. Doporučuji, aby tyto prostředky byly hrazeny pojišťovnami. A ne, aby byli pacienti tzv. léčeni prostředky, které jim vůbec nepomáhají."

Otakar Diviš, Praha 10

Největší bomba

"Dr Michaels = největší bomba za 30 let, co mám lupénku."

Marie Srbová, Tábor

Nic lepšího jsem zatím neměla

"Přípravek Dr Michaels se mi velmi osvědčil. Po použití dvou balení (2x mast 250 g) a gelu a oleje se můj zdravotní stav zlepšil o 95 %. Tato léčba je účinnější než léčba kortikoidy. Nic lepšího jsem zatím neměla."

Marta Kalusová, Ostrava

Výrobky Dr Michaels jsou opravdu velmi účinné

"Jsem pacientka a dlouhodobě se léčím s lupénkou. Dosud jsem se nesetkala s účinnějšími prostředky k léčbě, než jsou výrobky Dr Michaels. Trpím vážnou formou nemoci a tyto výrobky jsou opravdu velmi účinné."

Alena Omarová, Pelhřimov

Konečně léto v plavkách

"Po 5 letech jsem si konečně užila léto se vším, co k němu patří, tím myslím krátké sukně, šaty, atd. Přípravky Dr Michaels jsem začala používat na podzim 2006, v únoru 2007 jsem otěhotněla, a tím se mi lupénka zase trochu zhoršila, ale když jsem rodila, neměla jsem na sobě ani flíček. Mám pěknou postavu a strašně jsem se trápila. Dokud jsem měla fleky na nohou, na krátké sukně jsem mohla zapomenout a o plavkách ani nemluvím. Vyzkoušela jsem několik přípravků, ale byly to jen vyhozené peníze. Sada není nejlevnější, ale vyplatí se to. Přípravky Dr Michaels jsou zázrak a ten, komu lupénka otravuje život, by je měl vyzkoušet a vydržet jako já. Mám krásného, zdravého syna a tělo bez lupénky, která mi jen srážela sebevědomí."

pí Nováková

Zlepšení o 80 %

"Přípravek Dr Michaels – krém používám necelý rok. Dozvěděla jsem se o těchto výrobcích z jednoho časopisu a pak na internetu. Nelenila jsem a ihned jsem je zakoupila na objednávku v lékárně. Ze začátku jsem byla trochu nedůvěřivá, neboť jsem již předtím vyzkoušela nejeden přípravek. Nyní vám ale mohu s klidným svědomím říct, že je to zázrak. Má nemoc se zlepšila o 80 % a jsem za to moc vděčná."

V. H.

Lupénka se mi zlepšila za měsíc, po třech letech utrpení

"Více než 3 roky jsem měla problémy se suchou pokožkou ve vlasech, neustále jsem používala různé přípravky předepsané kožní lékařkou, ale nic nepomáhalo, naopak se stav zhoršoval. Přestala jsem nosit tmavé oblečení, protože jsem se styděla, jak jsem měla neustále posypaná záda. Nedovedete si představit mou černou klávesnici u počítače v práci, potahy v autě, atd. Nejhorší bylo neustálé svědění, které bylo nesnesitelné. V hlavě se mi dělaly už tak silné suché šupiny, že jsem přestala chodit ke kadeřnici. Začala jsem si studovat tyto problémy na internetu a objednala si první sadu Dr Michaels. Přesně podle doporučení jsem se začala léčit sama. Asi mi nebudete věřit, ale dnes mne hlava nesvědí a šupiny nepadají. Pro lepší aplikaci jsem si zkrátila vlasy a tři roky utrpení jsou pryč. Ta první sada mě stála v lékárně kolem 3 000 Kč, proto jsem uvítala Vaši nabídku. Pokožka se mi zlepšila za měsíc, což je neuvěřitelné, ale je to fakt. Doporučuji všem vyzkoušet, je to zázrak. Navíc jsem na jaře měla na rukou a v obličeji atopický ekzém, který již taky zmizel."

K. K., Mostkovice

Podpora přípravku pojišťovnou by byla velmi vhodná

"Myslím, že by už bylo vhodné něco pro psoriatiky udělat. Moc tomu nevěřím, protože ve VZP asi psoriatici nepracují. Přeji Vám v tomto boji hodně úspěchů."

Daniela Krčmářová, Orlová-Poruba

Vypadá to nadějně

"Používám Dr Michaels 2 týdny a vypadá to nadějně, akorát ta cena."

Jaroslav Zajíček, Dolní Dunajovice

Pomoc od lupénky s přípravky Dr Michaels

"Lupénka je teď u mě pěkně pod pantoflem. Moc bych přál každému lupénkáři, aby zažil 4 měsíce v kuse jako já – bez starostí. A protože mi bylo pomoženo, tak jsem se rozhodl zkusit pomoci ostatním – prostřednictvím médií a svého příběhu. Snad se to podaří a lidé zkusí převážně přírodní a bezkortikoidní přípravky Dr Michaels a ony jim pomůžou... Přípravky Dr Michaels, na rozdíl od většiny jiných mastí, krásně voní (vždyť jsou taky z přírodnin, tedy třeba různých olejů). Pro více informací včetně výsledků studií prosím navštivte můj osobní blog http://bonduvblog.blogspot.cz."

Ondřej Tichota, Mělník

Nejhezčí dárek k narozeninám

"Po čtyřech dnech používání přípravků Dr Michaels se lupénka mému synovi ve vlasové části téměř ztratila. Jen na pár drobných růžových flíčků má kůži na hlavě po 7 letech úplně jako zdravý člověk. Na těle se postupně vyhojují větší ložiska, ložiska velikosti špendlíkové hlavičky se nezvětšují. Představte si 11letého kluka, jak stojí před zrcadlem a pláče radostí. Dostala jsem ten nejhezčí dárek k zítřejším narozeninám."

Markéta Váňová, Ústí nad Labem

Stále nemohu uvěřit

"Po přečtení reklamy v Praze v metru mi dcera zakoupila lék Dr Michaels. Poctivě jsem to mazala asi tři týdny a lupénka se začala ztrácet. Ani jsme tomu nechtěli věřit. Měla jsem ji od 42 let, zkusila jsem od nemocnice v Českých Budějovicích, až co kdo poradil a nic. Teď mám jenom na zádech malý flíček a ten jsem začala mazat Skin gelem. Ani tomu nemůžu uvěřit, že se našel lék, který zahojí tělo samé rudé fleky."

pí Kavlíková

Zkusil jsem už všechno

"Za 25 let mého spolužití s partnerkou "PSORKOU" jsem poprvé díky RICA PHARMA narazil na lék – nehormonální – jenž tuto "mrchu" uvádí do patřičných mezí. Zkoušel jsem kožní lékaře, lidové léčitele, moře, lázně, léky hormonální i nehormonální, 4 roky jsem nejedl maso a 1 rok nepil alkohol, avšak nic nepomohlo tak JASNĚ, jako pro nás lupénkáře dnes již "SVATÁ TROJICE" Dr Michaels."

Radek

Dr Michaels mi zkvalitnil život

"Chtěl bych dát na vědomí všem, kteří trpí nemocí "LUPÉNKA", že se můj stav zlepšil o 95 % díky výrobku Dr Michaels. Tento přírodní přípravek jsem začal používat v roce 2004, když jsem se stal jedním z 20 lidí, které oslovil prof. Novotný, aby se zúčastnili klinických testů na nový přírodní přípravek na lupénku – Dr Michaels. Byl jsem moc rád, že jsem se mohl zúčastnit testů na přípravky, které neobsahují steroidy. Měl jsem jedinou věc v hlavě – kdyby to alespoň trochu zabralo! Věnoval jsem se této léčbě poctivě 3 měsíce. Za tuto dobu jsem byl tak překvapen výsledkem, že jsem tomu nechtěl věřit. Psychická a fyzická úleva se dostavila – mohu chodit na plovárnu, do bazénu, do společnosti – bez ostychu, nemusím se zahalovat – prostě nepopsatelná úleva! Obnášelo to věnovat se aplikaci 2x denně. Zlepšení je vidět již po prvních třech týdnech používání řady výrobků Dr Michaels (gel, mast a olej). Díky australské léčebné kúře z bylin jsem se dočkal po 30 letech "zázraku", na který jsem čekal tolik let. Na jaře jsem prodělal zánět plic. Obával jsem se silné recidivy, ale byla tak mírná, až mě to příjemně překvapilo. Na místech, kde jsem měl předtím ostrovy šupin, dnes zbyla jen světlá místa a nepatrné jizvičky. Mnoho času, úsilí a peněz mě dříve stály údajné "léky", jejichž užíváním jsem hojení nedosáhl. Jenom teď vím, když jsem bez příznaků již 6 měsíců, že to stálo za to! Řadu výrobků Dr Michaels doporučuji všem, kteří již vyzkoušeli všechno možné, a nepomohlo jim to a již ztrácejí naději. Účinek výrobků Dr Michaels mi zkvalitnil život, ti kteří touto nemocí trpí, ví o čem mluvím. Ještě jednou bych chtěl poděkovat všem, kteří se podíleli na mém uzdravení."

Miloš Zákoutský, Nová Paka

Výsledky klinických studií ze sanatoria PRO SANUM

"Chtěl bych potvrdit náš zájem o výrobky Dr Michaels, které používáme při léčení pacientů v našem sanatoriu PRO SANUM. Za naším rozhodnutím stojí vynikající výsledky klinických studií, podle kterých z 20 pacientů se 18 vyléčilo."

Prof. MUDr. František Novotný, Dr. Sc.