Často kladené dotazy

Jak se používají přípravky Dr Michaels?

Pokud chcete, aby byly přípravky Dr Michaels opravdu účinné, musíte používat všechny tři přípravky souběžně- to je velmi důležité. Tyto přípravky se dají aplikovat na pokožku těla i na vlasovou pokožku hlavy. Sada se skládá ze tří produktů: Dr Michaels – Čisticí gel 200 ml, Dr Michaels – Krém 50 g a Dr Michaels – Tělový olej 200 ml. Přípravky se aplikují dvakrát denně, ráno a večer, po dobu 6–8 týdnů (doba aplikace/použití je u každého pacienta individuální:

Fáze aplikace na tělo – ČISTICÍ GEL

Ráno se postižená oblast (ložiska) po navlhčení natře (nejlépe malou houbičkou a jenom ložiska) čisticím gelem, po 3–10 minutách se důkladně opláchne vlažnou vodou a pokožka se utře do sucha. Při této fázi se odstraní tzv. lupy a kůže se časem vyhladí.

Fáze aplikace na tělo – KRÉM

Po smytí čisticího gelu a utření pokožky do sucha natřeme ošetřovaná ložiska krémem a necháme působit asi 10 minut. Krém pomáhá snížit zánět v nemocném ložisku.

Fáze aplikace na tělo – TĚLOVÝ OLEJ

Krémem ošetřenou pokožku tence potřete tělovým olejem, který hydratuje pokožku, vytváří ochrannou vrstvu na natřeném povrchu a zvyšuje účinnost krému.

Jaké je použití přípravků Dr Michaels na vlasovou část hlavy?

Aplikace je trochu odlišná od použití na tělo:

Fáze aplikace na vlasovou pokožku – ČISTICÍ GEL

Večer si umyjte vlasy čisticím gelem (jako šampónem) a nechte působit 10 minut. Poté vlasy vysušte, jak jste zvyklí, ručníkem nebo fénem.

Fáze aplikace na vlasovou pokožku – KRÉM

Postiženou oblast (ložiska) natřete krémem a rovnou na krém aplikujte tělový olej.

Fáze aplikace na vlasovou pokožku – TĚLOVÝ OLEJ

Po aplikaci krému potřete ložiska tělovým olejem. Nemusíte se obávat – ani krém, ani tělový olej nezašpiní a ani nezabarví ložní prádlo.

Fáze aplikace na vlasovou pokožku – ČISTICÍ GEL

Ráno si znovu umyjte vlasy jen čisticím gelem (jako šampónem) a vysušte. Krém a tělový olej se již nepoužijí, protože by vlasy byly mastné.

Poskytujete nějaké vzorky?

Nejprve musíme znovu upozornit na fakt, že je velmi důležité používat všechny tři přípravky Dr Michaels současně, a to po dobu alespoň 6–8 týdnů, aby došlo k požadovanému účinku. Jelikož vzorky jsou pouze v malém množství, není možné, aby Vám vzorek pomohl. Pochopte prosím, že Dr Michaels není běžná kosmetika, u které stačí několik málo použití. Z tohoto důvodu vzorky neposkytujeme – děkujeme za pochopení.

Je sada Dr Michaels vhodná i pro těžkého psoriatika?

Ano, sada Dr Michaels je velice vhodná i pro těžké psoriatiky, s výsledky aplikace u těžkých forem lupénky máme úžasné výsledky. Přípravky Dr Michaels jsou vhodné na celé tělo s výjimkou genitálií, v obličeji se musí s přípravky zacházet velmi obezřetně, hlavně v blízkosti očí.